176 Találatok év: 2017

A DNC nyerte a csapatversenyt hétvégén

Vasárnap került megrendezésre a szabadfogású területi országos bajnokság Tatabányán, a Bárdos Endre Gimnáziumban. A dorogi versenyzők közül, több mint harmincan szőnyegre léptek különböző kor- és súlycsoportokban. Eredményeink: Diák II. korcsoport (2006-2007): 26 kg: Grósz Arnold 2. helyezés 29 kg: Beták Bartal 1. ... Tovább

Újabb négypontos hétvége

Nb II-es csapataink újra idegenbe látogattak a hétvégén. A negyedik ellenfelünk a REAC Sportiskola SE csapata volt. A felnőtt és ifjúsági találkozót Csömörön rendezték meg. Már rögtön a találkozó elején jeleztük vendéglátóinknak, hogy ezen a mérkőzésen csak egy végeredmény születhet, méghozzá vendég győzelem. A védett ... Tovább

Hétvégi Új-Hullám sikerek

Október 14-én, szombaton az Új-Hullám SE úszói a győri Rába Kupán vettek részt, ahol kiváló eredményeket értek el. A versenyről az úszók 7 arannyal, 6 ezüsttel és 5 bronzzal tértek haza. Gratulálunk az eredményükhöz! 100m fiú pillangó: 2. Meczger Máté 2003, 8. Dombrády Bence 2002. 100m lány pillangó: 1. Meczger Sára ... Tovább

DNC sikerek Kaposváron

Hétvégén Kaposvár városa adott otthont a diák és serdülő korcsoportú leány országos bajnokságnak. A versenyen 180-an indultak, ebből 6-an dorogi színekben. Eredményeink: Diák korcsoportban: 31 kg Bakk Eszter 5. helyezés 37 kg Kollár Alexandra 2. helyezés 43 kg Bauer Ramóna 5. helyezés 56 kg Balogh Beatrix 2. helyezés Se... Tovább

Hétvégi dorogi kézilabda sikerek

Jó játékkal fölényes győzelem A kézilabdások beszámolója a hétvégi mérkőzésekről: "Az NB II harmadik fordulójában Hevesre látogatott csapatunk. A hazaiak az elmúlt években nem a mi csoportunkban szerepeltek, így teljesen ismeretlen volt játékuk számunkra. Szép számú közönség foglalt helyett a lelátón, az igazán ... Tovább

Programajánló – október 5. – október 11.

A nyár véget ért, újra indultak a bajnokságok, így mi is újraindítjuk programajánló sorozatunkat, amelyből megtudhatjátok, milyen sportesemények lesznek városunkban, ahol személyesen is buzdítani tudjátok kedvenc csapataitokat. 1. Október 6-8. Dorog Kupa Nemzetközi Kyokushin Karate Verseny A hagyományos megmérettetés különleg... Tovább