Csúcsformában a csapat

November 6-án, délután játszották a Labdarúgó NB II 16. fordulóját. A Dorogi FC vendége a Békéscsaba 1912 Előre volt. Folytatódik a sikersorozat és zsinórban a negyedik mérkőzésüket nyerték meg a dorogiak a bajnokságban.

Dorogi FC – Békéscsaba 1912 Előre 4–1 (2-0)

Dorog, Buzánszky Jenő Stadion, 400 néző. Vezette: Szőts Gergely (Kis Zoltán, Legeza László)
DOROG: Mursits – Nyíri V., Dlusztus, Berkó, Forró – Földi B., Takács P., Albert Á., Papp M. (Girsik, 83.) – Délczeg (Mészáros Á., 59.), Paudits (Vígh Á., 80.). Vezetőedző: Németh Szabolcs
BÉKÉSCSABA: Ribánszki – Nagy S., Farkas M., Mészáros M. – Szalai D., Bidzilya, Hursán (Ilyés T., 81.), Babinyecz, Gréczi M. – Kovács Á. (Pantovics, a szünetben), Olasz D. (Tóth D., 22.). Vezetőedző: Schindler Szabolcs
Gólszerző: Délczeg (1–0) a 36., Paudits (2–0) a 38., Mészáros Á. (3–0) a 78., Vígh Á. (4–0) a 86., Pantovics (11-esből, 4–1) a 92. percben

MESTERMÉRLEG
Németh Szabolcs
: – A szerzett gólok száma is mutatja, hetek óta jó formában futballozunk. Bár ezúttal inkább a küzdés és a brusztolás dominált, megérdemelten nyertünk.
Schindler Szabolcs: – Az egyik csapat kíméletlenül kihasználta lehetőségeit, a másik pedig nem. Minden héten élet-halál-mérkőzéseket játszunk.