Egy góllal nyert az MTK Dorogon

Március 4-én, szerdán a Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzését Dorogon játszották le. A Dorogi FC vendége az MTK Budapest FC volt.

Az első félidő első felében azért mind a két oldalon jegyezhettünk fel lövéseket és védéseket is, gólra azonban a 27. percig kellett várni: egy kontra végén Bíró Bence készítette vissza a labdát, amelyet Bognár István 16 méterről, állítgatás nélkül a kapu jobb oldalába lőtt. 0–1.

DOROGI FC–MTK BUDAPEST 0–1 (0–1)

Dorog, Buzánszky Jenő Stadion. Vezette: Antal (Buzás, Garai – Lovas, Kárpáti)
DOROG: Borsos V. – Beke, Lencsés B., Lénárth, Berkó, Papp M. – Mészáros Á., Földi B. (Nyíri, 64.), Girsik (Németh Á., 73.) – Vígh Á. (Délczeg, 73.), Paudits. Szakmai igazgató: Balogh Pál
A kispadon: Vajda G. (k), Rjasko, Sitku, Kitl
MTK: Varga B. – Fülöp N., Pintér Á., Nagy Zs., Deutsch – Cseke (Kata, 63.), Palincsár (Mezei, 67.) – Prosser, Bognár I. (Kanta J., 85.), Katona M. – Bíró B. Vezetőedző: Michael Boris
A kispadon: Bese B. (k), Baki, Gera D., Lencse
Gólszerző: Bognár I. (27.)
Sárga lap: Lénárth (80.)