Gólzápor a Magyar Kupában

Február 12-én, szerdán rendezték meg a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első fordulóját. A Dorogi FC vendége a Kerületi TVE volt. Dorog, a havas meccsen Bori Gábor korai büntetője ellenére a végére 4-1-re kiütötte az egy osztállyal lejjebb játszó III. Kerületi TVE csapatát.

Dorogi FC (NB II) – III. Kerületi TVE (NB III) 4–1 (3-1)

Dorog, Buzánszky Jenő Stadion, 350 néző. Vezette: Radványi Ádám (Vígh-Tarsonyi Gergő, Mayer Gábor).

DOROG: Borsos V. – Berkó, Rjasko, Nagyházi – Beke, Barna G. (Sitku I. 67.), Lénárth, Kitl M., Forró – Vígh Á. (Délczeg 75.), Földi B. (Girsik 62.). Vezetőedző: Németh Szabolcs
III. KERÜLET: Megyeri – Bori, Huszty, Tóth D., Szalai V. – Tamási Zs. (Petneházi 76.), Rabatin (Daróczi, a szünetben), Sorecz – Borvető, Sóron – Rajczi (Sili, 58.). Edző: Czvitkovics Péter
Gólszerző: Bori (11-esből, 0–1), a 4., Vígh Á. (1–1) a 24., Kitl M. (2–1) a 33., Barna G. (3–1) a 39., Délczeg (4–1) a 91. percben
Kiállítva: Németh Szabolcs (a kispadról) a 86. percben.

A visszavágóra 2020. február 19-én, szerdán 13 órakor kerül sor a III. kerületi TVE utánpótlásképző központban.

Forrás: nemzetisport.hu / dorogimedence.hu

Fotó: Dorogi FC Facebook oldala