Magabiztos győzelem mesterhármassal

Október 27-én, vasárnap került megrendezésre a Labdarúgó NB II 14. fordulója. A Dorogi FC vendége az ETO FC Győr volt.

A 27. percben már megszerezte a vezetést a hazai csapat: Vígh egy előreívelt labdát pöckölt tovább, amely Délczeg Gergely elé került, aki egy igazítást követően a kapuba emelte azt. A második és a harmadik gólt is Délczeg lőtte,  11-esből az 51. és a 61. percben.  A győri együttes a meccs utolsó harmadát emberhátrányban játszotta le.

DOROGI FC–ETO FC GYŐR 3–0 (1–0)

Dorog, Buzánszky Jenő Stadion, 700 néző. Vezette: Kovács J. Zoltán (Kovács II Gábor, Rózsa Dávid)
DOROG: Mursits – Nyíri, Dlusztus, Berkó, Forró – Lénárth, Csillag – Barna (Földi B., 81.), Délczeg (Albert Á., 65.), Papp M. – Vígh Á. (Paudits, 55.) Vezetőedző: Németh Szabolcs
GYŐR: Horváth T. – Kovács K., Vukaszovics (Szabados, 54.), Gengeliczki, Vári – Borbély (Hidi, a szünetben), Bagi – Gránicz, Vaskeba, Szánthó (Kun, a szünetben) – Andrics. Vezetőedző: Boér Gábor
Gólszerző: Délczeg (1–0) a 27., Délczeg (11-esből, 2–0) az 51., Délczeg (11-esből, 3–0) a 61. percben
Kiállítva: Gengeliczki (páros lábbal belerúgott Pauditsba) a 66. percben

Németh Szabolcs vezetőedző értékelése:
Nagyon büszke vagyok a csapatra, a mai napon nagyon jó teljesítményt nyújtottak a srácok. Amit az edzésen gyakoroltunk azt teljes mértékben megvalósították. Azt hiszem kétség sem férhetett ahhoz, hogy komoly terveink vannak a mérkőzéssel és úgy érzem teljesen megérdemelten szereztük meg a 3 pontot.