ZTE otthon tartotta a három pontot

Szeptember 30-án a Labdarúgó NB II. 10. fordulójában a dorogiak a ZTE FC otthonába utaztak.

A 43. percben a zalaiak találtak először kapuba, majd a dorogiak javítottak a 48. percben. Később a hazaiak ismét gólt szereztek, amivel bebiztosították a győzelmüket. A meccs végén a Dorog a tabella 11. helyére csúszott le.

ZTE FC–DOROGI FC 2–1 (1–0)

Zalaegerszeg, 1285 néző. Vezette: Radványi Ádám (Máyer Gábor, Legeza László)
ZALAEGERSZEG: Zöldesi – Kónya K., Lesjak, Devecseri, Gergényi – Hudák (Novák Cs,, 71.), Bedi – Babati, Barczi (Horváth K., 80.) Madarász (Németh E., 88.) – Gajdos. Vezetőedző: Dobos Barna
DOROG: Zima – Fürjes, Berdó (Virág, 85.), Nagy Zs., Papp M. – Mészáros Á., Kitl M. – Faragó (Városi, 76.), Nagy I. (Paudits, a szünetben), Szedlár – Hegedűs M. Vezetőedző: Miskei Attila
Gólszerző: Barczi (1–0) a 43., Hegedűs M. (1–1) a 48., Gajdos (2–1) az 52. percben

MESTERMÉRLEG
Dobos Barna: –
Hazai pályán adósak voltunk az eredményességgel, küzdelmes mérkőzésen
nyertünk, fokozottan szeretnénk javulni védekezésben, és támadásban is. Zalaegerszegen
óriási az elvárás, ennek szeretnénk megfelelni.

Miskei Attila: – Kaptunk két elkerülhető gólt, és a küzdelmes találkozón vereséget
szenvedtünk. A hajrában voltak lehetőségeink, igaz az ellenfélnek is, nem tudtuk döntetlenre