Álláslehetőség!

Bővítjük csapatunkat a Nipl Stefánia Uszodában, férfi uszodai munkatársat keresünk!

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Medence üzembe helyezéséhez és üzemben tartásához szükséges napi feladatok ellátása,
  • Tisztaság megtartása és megtartatása,
  • Üzemnaplók vezetése.
  • Vízből mentés elvégzése,
  • Elsősegélynyújtás biztosítása.

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés, megbízhatóság, jó kommunikációs készség, ápolt megjelenés
  • Középfokú végzettség
  • Büntetlen előélet
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:

  • Úszómesteri végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Közalkalmazotti jogviszonyban teljes munkaidőben
  • Illetménymegállapítás a közalkalmazotti bértábla szerint
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Nipl Stefánia Uszoda (2510 Dorog, Iskola út 9-11.)

Jelentkezés: 2022. január 20ig, fényképes önéletrajz megküldésével a sportiroda@dorog.hu e-mail címre.