Az őszi szünetben sem maradtunk birkózó verseny nélkül!
Csepelen rendezték a Kozma István-emlékversenyt, ahol szép számmal gyűltek össze a jövő bajnokai.
A tehetséges magyar birkózópalánták osztrák, horvát, cseh, olasz, vajdasági, szerb, moldovai, holland, lengyel, erdélyi, román, felvidéki és szlovák versenyzőkkel mérhették össze tudásukat.
A KIMBA nagycsarnokában négy szőnyegen közel négyszáz mérkőzés zajlott le – igazi birkózóünnep volt!
A Dorogi Atlétikai Club számára is született szép eredmény:
Dóczi Botond – bronzéremmel térhetett haza!
Gratulálunk, Botond!
Hajrá Dorog!