Újabb győzelem!

Április 24-én, szombaton rendezték meg az NB II női felnőtt bajnokság 18. fordulója Dorogon.

A Dorogi ESE felnőtt csapata, a közvetlen mögöttük álló, TFSE csapatát fogadta.

Mindkét csapat gyors játékkal kezdett, lerohanások, gyors gólok jellemezték végig a mérkőzést. Az első félidőben fej – fej mellett küzdött a két csapat, így döntetlen (12:12) eredménnyel zárult az első játékrész.

A második félidőben a hazaiak minden erejüket mozgósították, védekezésük szinte áttörhetetlen volt, csupán 10 gólt értékesítettek a vendégek. A végjátékban már megléptek a dorogiak, így magabiztos győzelmet arattak.

VÉGEREDMÉNY

Dorogi ESE – TFSE 28-22 (12:12)

Csapat: Fehér Lilla (kapus), Mora Melinda(kapus), Pagurka Kornélia (kapus), Előd Nikoletta – 5 gól, Sárosi Nanetta – 8 gól, Zahorecz Tamara – 6 gól, Illés Eszter, Hart Brigitta, Harmat Eszter, Priáll Edina, Pétervári Dzsenifer, Haskó Judit, Csombók Brenda Tagscherer Katalin – 8 gól, Tarcsinecz Dzsenifer, Reskó Dzsenifer – 1 gól

Gula Gabriella: ” Minden összeállt erre a mérkőzésre, a csapat nagyon koncentrált, gyors játékot mutatott be, a védekezés meg bámulatos volt. Igazi csapatként menetelünk előre, büszke vagyok a lányokra!”