Megvan az első győzelem!

Szombaton a Dorogi ESE, a XVI. kerületi KMSE csapatát fogadta, az NB II női bajnokság, 6. fordulójában. Kiélezett mérkőzés volt, végül a hazai csapatnál megtört a jég és megérdemelten húzták be első győzelmüket, amihez ezúton is gratulálunk, így tovább lányok! Gula Gabriella: “Nehéz időszakon van túl a csapat, de úgy gondolom, hogy a szombati mérkőzésen […]