Dorogi sakk sikerek

Naszályon rendezték meg a Komárom-Esztergom Vármegyei sakk Diákolimpiát. A dorogi serdülő és ifjúsági versenyzők a megyei városok közül a legjobban teljesítettek. A Dorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskolai Általános Iskolának 10 egyéni és 2 csapat indulója volt, a 10 indulóból 7 gyermek az áprilisi budapesti döntőbe jutott, 2 induló csapat 100%-kal megyei bajnok, ők […]