Ismét dupláztak a versenyekből a dorogi fiúk!

Az ifjabbak Dunakeszin, egy meghívásos versenyen vettek részt, ahol nem voltak szégyenlősek az éremgyűjtésben! Eredmények: Eközben Csepelen, a Kozma István Magyar Birkózó Akadémián (KIMBA) az egyetemi országos bajnokságon Gremsberger Edvin 5.helyezést ért el a szabadfogásúak között! Gratulálunk mindenkinek! Hajrá Dorog!

Egygólos vereség a Haladás ellen

A Labdarúgó NB III Észak-Nyugati csoport 28. fordulójában a Dorogi FC hazai pályán fogadta a Szombathelyi Haladást május 11-én, vasárnap, a Buzánszky Jenő Stadionban. A találkozón mindössze egy gól született: az 56. percben Jancsó András révén a vendégek szerezték meg a vezetést, amely végül a győzelmet is jelentette számukra. A dorogi csapatból Szerencsi Miklós eltiltás […]