Szivacskézilabda örömjáték Tatabányán!

Június 14-én a tatabányai Földi Imre Sportcsarnok adott otthont a Sportágnépszerűsítő program második fordulójának, ahol a Dorogi Atlétikai Club hat lelkes kis csapata képviselte egyesületünket! A legkisebb kézilabdázóink szivacskézilabda mérkőzéseken mutatták meg, mennyi mindent tanultak az év során. A lelátón szurkoló szülők szép gólokat, harcos játékot, hatalmas lelkesedést és rengeteg gólörömöt láthattak – és természetesen […]
Veterán birkózó OB – Kiskunhalas

Szombaton rendezték meg a veterán korú birkózók Országos Bajnokságát Kiskunhalason, ahol a dorogi szakosztály idén is szép számban képviselte egyesületünket! Versenyzőink kitettek magukért, íme az eredmények: Gratulálunk minden versenyzőnek a nagyszerű teljesítményhez és az elért eredményekhez! Hajrá Dorog!