Az elmúlt héten sem maradtak izgalmak nélkül birkózóink, az U17-es korosztályban versenyző Szilágyi Dominik Szamakovban lépett szőnyegre az Európa-bajnoki éremért.
Dominik remek teljesítménnyel, három magabiztos győzelmet követően jutott be a döntőbe, ahol végül az U15-ös Európa-bajnoki bronzérmes örmény versenyzővel szemben maradt alul.
Szilágyi Dominik ezzel pályafutása első világversenyes érmét szerezte meg. Gratulálunk ehhez a fantasztikus eredményhez!