Több mint kétszáz fiatal birkózó sorakozott fel május 9-én Dunakeszin, a Magyarság Sportcsarnokban megrendezett U13-as kötöttfogású országos bajnokságon.
A színvonalas versenyen sok izgalmas mérkőzést láthattunk, és dorogi sikereknek is örülhettünk:
- Kornokovics Benett – 5. hely
- Puksa Huba – 5. hely

A vasárnap sem telt eseménytelenül: szintén Dunakeszin, a Magyarság Sportcsarnokban legfiatalabb birkózóink léptek szőnyegre, és nagyszerű eredményeket értek el.
Eredményeink:
- Kovács Viktor
- Haskó Dominik
- Kis Zoárd
- Ferenczi Noel
- Madár Roland
- Kövecs Ádám
- Kövecs Balázs
- Haskó Dániel
Mindeközben nehézsúlyú versenyzőnk Szilágyi Dániel Németországban mérette meg magát egy rangos nemzetközi versenyen.
Kemény és küzdelmes mérkőzéseken minden ellenfelét legyőzve a dobogó legfelső fokára állhatott.
Szívből gratulálunk minden versenyzőnknek a kitartáshoz és a szép eredményekhez!
Hajrá Dorog!