A korábbi MTK mérkőzések hibáiból tanulnak és készülnek a továbbjutásra – interjú Németh Szabolccsal a Magyar Kupa szereplésről

A Dorogi FC lendülete töretlen a Magyar Kupában, hiszen a III. Kerületi TVE csapata ellen kettős győzelemmel jutottak tovább. A sorsolás szerint a negyeddöntőben az MTK ellen lépnek majd pályára, az első mérkőzésre 2020. március 4-én, szerdán 14:30-kor kerül sor a Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadionban. Ennek apropóján beszélgetett Németh Szabolcs vezetőedzővel Kovács Csilla. Mit éreztetek, […]