Hétvégén a felnőtt országos bajnokságon jártak birkózóink!

A rangos eseményt a Kozma István Magyar Birkózó Akadémia rendezte meg, ahol a Dorogi AC birkózó szakosztálya 7 versenyzővel képviseltette magát. Nagy örömünkre 4 pontszerző helyezés is született! Gratulálunk minden indulónak és edzőiknek az elért eredményekhez! Csak így tovább! Hajrá Dorog!
Pünkösdi Kupa – Tornagyőzelem!

Fantasztikus hétvégét zártak a Dorogi AC U14-es lányai, akik részt vettek az ország egyik legnagyobb utánpótlás tornáján , a 26. Pünkösd-kupán! A csoportmeccsek során öt kemény ellenféllel néztünk szembe – közülük csak a Hódmezővásárhely csapata tudott egy hajszálnyival, egy góllal felülmúlni minket. Csoportmérkőzések eredményei: Csoportmásodikként visszavágási lehetőséget kaptunk a döntőben, és a lányok éltek is […]