Dupla U20 Országos Bajnokság a hétvégén! 

Szép hétvégét zártak birkózóink az U20-as Országos Bajnokságon!

Pénteken a pesterzsébeti Kruj Iván Sportcsarnok adott otthont az U20-as kötöttfogású országos bajnokságnak.
A rangos viadal egyben a júliusi, szkopjei Európa-bajnokság egyik válogatóversenye is volt.

A több mint száz mérkőzés során látványos akciókban és kiélezett csatákban sem volt hiány, a dorogi versenyzők pedig ismét remekül helytálltak!

Dorogi eredmények – kötöttfogás:

  • Torda Regő – 2. hely
  • Szilágyi Dániel – 2. hely
  • Torda Kende – 3. hely
  • Ghete Balázs – 4. hely
  • Szilágyi Dominik – 5. hely
  • Ecker Máté – 5. hely

A pénteki versenyt követően szombaton Angyalföldön, a Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnokban rendezték meg a női és férfi szabadfogású U20-as országos bajnokságot.

Dorogi eredmény – szabadfogás:

  • Szilágyi Dániel – 1. hely

Gratulálunk minden versenyzőnknek és edzőiknek a fantasztikus teljesítményhez!  Hajrá Dorog!