Szép hétvégét zártak birkózóink az U20-as Országos Bajnokságon!
Pénteken a pesterzsébeti Kruj Iván Sportcsarnok adott otthont az U20-as kötöttfogású országos bajnokságnak.
A rangos viadal egyben a júliusi, szkopjei Európa-bajnokság egyik válogatóversenye is volt.
A több mint száz mérkőzés során látványos akciókban és kiélezett csatákban sem volt hiány, a dorogi versenyzők pedig ismét remekül helytálltak!
Dorogi eredmények – kötöttfogás:
- Torda Regő – 2. hely
- Szilágyi Dániel – 2. hely
- Torda Kende – 3. hely
- Ghete Balázs – 4. hely
- Szilágyi Dominik – 5. hely
- Ecker Máté – 5. hely
A pénteki versenyt követően szombaton Angyalföldön, a Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnokban rendezték meg a női és férfi szabadfogású U20-as országos bajnokságot.
Dorogi eredmény – szabadfogás:
- Szilágyi Dániel – 1. hely

Gratulálunk minden versenyzőnknek és edzőiknek a fantasztikus teljesítményhez! Hajrá Dorog!