Győzelem hazai pályán

Megszakította négymeccses nyeretlenségi sorozatát a Dorogi FC, amely a labdarúgó NB II 15. fordulójában, november 7-én remek játékkal rukkolt ki: a piros-feketék a szünetben két góllal vezettek, majd 4–1-re győztek a BFC Siófok ellen – írja a Nemzeti Sport.

LABDARÚGÓ NB II – 15. FORDULÓ
DOROGI FC–BFC SIÓFOK 4–1 (2–0)
Dorog, Buzánszky Jenő Stadion, 400 néző. Vezette: Móri Tamás (Baghy Csaba, Rózsa Dávid)
DOROG: Mursits – Kárász, Dlusztus, Izing, Papp M. – Lénárth – Oldal (Pálinkás, 72.), Szerencsi, Hajdú (Barna, 83.), Szedlár – Szabó L. (Girsik, 63.). Vezetőedző: Fenyvesi László
SIÓFOK: Szmola – Polényi (Balogh B., 59.), Jagodics B., Horváth M., Varga B. (Medgyesi M., 73.) – Varjas Z., Szakály A. (Szakály D., a szünetben) – Kiss B., Eördögh (Nikházi, 73.), Cipf – Elek B. (Horváth P., a szünetben). Vezetőedző: Domján Attila
Gólszerző: Kárász (24.), Szabó L. (33.), Pálinkás (86.), Lénárth (90+2.), ill. Cipf (73.)

MESTERMÉRLEG
Fenyvesi László:
 – Jó iramú mérkőzésen gólra törően, sok helyzetet kidolgozva megérdemelten nyertünk hazai pályán, amire már régóta vártunk. 2–1-es állásnál nagy szükségünk volt a szurkolóink támogatására, mellyel átlendítették a csapatot a nehéz időszakon, így sikerült itthon tartanunk a három pontot.
Domján Attila: – Minden fordulópontból a hazaiak jöttek ki jobban. 2–1 után volt lehetőségünk egyenlíteni, de amíg mi jobbnál jobb helyzeteket kihagytunk, addig a dorogiak a semmiből szereztek újabb két gólt. Ettől függetlenül összességében megérdemelten nyertek.