Győzelmi sorozatban a Dorogi FC

November 3-án rendezték meg a Labdarúgó NB II 15. fordulóját. A dorogiak 3-1-es győzelmet arattak Soroksáron, így zsinórban a harmadik mérkőzésüket nyerték meg a bajnokságban.

SOROKSÁR SC–DOROGI FC 1–3 (1–1)

Haraszti út, 400 néző. Vezette: Szigetvári Márk (ifj. Varga Gábor, Berényi Ákos)
SOROKSÁR: Varga Á. – Gárdos, Takács Zs., Gyömbér, Valencsik – Csonka A. (Huszák, a szünetben), Misics – Lőrinczy (Csernik, 65.) – Orosz M. (Pál A., 77.), Korozmán K., Farkas II B. Vezetőedző: Lipcsei Péter
DOROG: Mursits – Beke, Dlusztus, Berkó, Forró – Lénárt, Csillag D. (Albert Á., 32.) – Barna G., Girsity (Földi B., 66.), Papp M. – Délczeg (Mészáros Á., 82.). Vezetőedző: Németh Szabolcs
Gólszerző: Délczeg (0–1) a 17., Valencsik (1–1) a 31., Földi B. (1–2) a 74., Albert Á. (11–esből, 1–3) a 86. percben

Németh Szabolcs vezetőedzővel készült interjút ITT olvashatjátok.