Elkezdődtek az U14-es kézilabda bajnokság tavaszi küzdelmei!

Hazai pályán indítottuk a szezont, ahol rögtön két mérkőzés is várt a lányokra.

Az első találkozón az Esztergomi Oroszlánok ellen léptünk pályára. A mérkőzés elején kissé álmosan kezdtünk, de a félidőre már 4 gólos hazai előnyt sikerült kialakítani, a folytatásban pedig magabiztos játékkal fölényes győzelmet arattunk.

Dorogi AC – Esztergomi Oroszlánok 27:11 (félidő: 10:6)

A második mérkőzésen a Győri ETO KC III. csapata ellen végig kézben tartottuk a játékot, kontrollált, fegyelmezett teljesítménnyel újabb biztos győzelmet szereztünk.

Dorogi AC – Győri ETO KC III. 24:4 (félidő: 10:2)

Horányszky Gergely edző értékelése:

„Mindkét mérkőzésen magabiztosan játszottak a lányok, végrehajtva a taktikai utasításokat. Remekül kiszolgáltuk a hazai közönségünket, akiknek köszönjük a biztatást.”

A csapat tagjai:

Kapusok: Marton Zoé, Pagurka Kamilla

Mezőnyjátékosok: Bátori Lia, Patakfalvi Boglárka, Tóth Fruzsina, Haász Hanna, Dobi Nóra Beáta, Kákonyi Zsófia, Pócsik Mira, Simon Viktória, Gombor Panna Sára

Gratulálunk a lányoknak a remek rajthoz!