Igazi csapatmunka!

Szombaton került megrendezésre az NB II női felnőtt bajnokság 9. fordulója Dorogon. Izgalmas megmérettetésre lehetett számítani, hiszen a közvetlen előttük álló ÓKSI kézilabda csapatát fogadták.

A mérkőzés elején a hazaiak komoly tempót diktálva, 7 gólos előnyre tettek szert. Az első félidő 15. percétől kezdve a vendégek azonban felzárkóztak, kihasználták a dorogiak pontatlanságát, így egészen szoros (15-13) eredménnyel kezdődött a második játékrész.

A második félidőben fej fej mellett haladt a két csapat. Nagyon izgalmas végjátékban, az utolsó fél percben a hazai csapat vezetett, a vendégek labdát szereztek, amiből büntetőt harcoltak ki. Néhány másodperc volt már csak vissza amikor Mora Melinda kivédte a hétméterest és ezzel egygólos győzelmet arattak a dorogiak.

VÉGEREDMÉNY

Dorogi ESEÓKSI Kézilabda KFT. 30 – 29 (15-13)

Összeállítás: Mora Melinda (kapus), Előd Nikoletta – 4 gól, Sárosi Nanetta – 11 gól, Zahorecz Tamara – 4 gól, Reskó Dszenifer – 1 gól, Tagscherer Katalin – 6 gól, Hart Brigitta

Cserék: Fehér Lilla (kapus), Pagurka Kornélia (kapus), Jármai Eszter , Busa Andrea – 2 gól, Illés Eszter – 1 gól, Harmat Eszter, Haskó Judit, Priáll Edina, Tarcsinecz Dzsenifer – 1 gól

Gula Gabriella: “Nagyon bekezdtünk a mérkőzés elején, ennek az lett az eredménye, hogy a fáradtsággal párhuzamosan jöttek a technikai hibák is. A második félidőben, mindent beleadva, kiemelkedő kapusteljesítménnyel, végül egy góllal tudtunk nyerni. Borzasztóan büszke vagyok a lányokra, újra egy csapatként tudtunk győzelmet aratni.”

Ifjúsági mérkőzés:

VÉGEREDMÉNY

Dorogi ESE – Tatai AC 27 – 47

Összeállítás: Lukács Fanni, Reskó Vanessza – 3 gól, Jármai Eszter – 13 gól, Katona Flóra, Fehér Ivett – 3 gól, Nagy Nikoletta – 5 gól, Slájer Hermina Fanni – 1 gól, Vágó Eliza – 1 gól, Lévai Petra – 1 gól, Szeszák Rebeka

Gula Gabriella: ” Sajnos még mindig sérülésekkel és betegségekkel küzdünk. Ennek ellenére, az eddigi legjobb teljesítményt láttam a lányoktól. Igazi csapatként küzdöttek és mindenki hozzá tudott tenni támadásban és védekezésben egyaránt. Büszke vagyok rájuk!”